Akkurat nå er 32 pålogget.

Tysk

Shopping i Berlin

29. april 2014 av hildest2010 (Slettet) - Nivå: Ungdomsskole

Jeg skal ha en presentasjon i tysk om shopping i Berlin som må vare i 1 min, kan noen hjelpe meg med og skive noe på tysk og etterpå skrive under det Norske sånn at jeg ser hva som ble oversatt? 


Brukbart svar (0)

Svar #1
29. april 2014 av Sigurd

Det kan vi nok ikke. Men hvis du kommer med noen forslag kan vi hjelpe med å forbedre språket ;-) Ett minutt svarer til under 100 ord.

Søk litt om shopping i Berlin, og skriv enkle setninger. Ikke gjør det avansert, da blir det ofte dårlig. Ikke bruk Google Translate. Det blir elendig. Søk heller opp ord for ord på f.eks. http://heinzelnisse.info og sett sammen setninger på egenhånd.

Da jeg var i Berlin, var vi innom KaDeWe - et kjent kjøpesenter. Kanskje du finner noe informasjon om det? Eller søk på den kjente gaten Kurfürstendamm (Kudamm).


Svar #2
29. april 2014 av hildest2010 (Slettet)

Tusen takk :) 


Skriv et svar til: Shopping i Berlin

Du må være pålogget for å skrive et svar til dette spørsmålet. Klikk her for å logge inn.
Har du ikke en bruker på Skolediskusjon.no? Klikk her for å registrere deg.